Levitra Nedir?

Levitra™ nedir?
Levitra™  ( Vardenafil HCI )  Erektil Disfonksiyonu  ( ED )  durumda olan erkeklerde erektil disfonksiyonun iyileştirilmesi amaçlı reçete edilen ve ağızdan yoldan kullanılan tek ilaçtır .  Levitra™ PDE bir 5 inhibitörleri ismi verilen tek ürün sınıfına aittir .  Fosfodiesteraz tip 5  ( PDE bir 5 )  birey penisindeki erektil dokuda ağırlıklı olarak yer meydan enzimdir ve ereksiyonlarla ilişkilidir .  PDE bir 5 inhibitörleri tipik olarak bu enzimi bloke ederek cinsel uyarılmayı takiben meydana gelen erektil cevabı güçlendirerek ya da uzatarak etki ederler .

2 .  Levitra™ ED’si durumda olan erkeklere ne türlü destekçi olabilir?
ED’si durumda olan erkekler eşleri ile yakınlaştıkları vakitlerde onlara cevap verebilmeyi istiyorlar ve çabuk gösterişli Levitra ™ erkeklerin anı yakalamalarını olanağı sağlar .

3 .  Levitra™ tesirini ne civarı çabuk gösterir?
Bu muayenehane çalışmadan ele geçirilen iş bilgileri 10 mg Levitra™’nın çabuk etki ettiğini ve tek takım erkeklerde cinsel uyarılmayı takiben 10 dk civarı az tek zaman içerisinde dahi ereksiyon oluşumunu sağlayabildiğini meydana koydu . 1  Farklı tek muayenehane çalışmada ,  iş neticeleri 10 mg Levitra™ meydan erkeklerin çoğunda cinsel uyarılmayı takiben 15 dk içerisinde tek ereksiyon oluştuğunu gösterdi . 2 MALES çalışmasından ele geçirilen belirtiler PDE bir 5 inhibitörlerinin mümkün ürün özelliklerinden meydana gelen uzunca tek listede erkeklerin çabuk etki başlangıcını uzunca etki süresinden ek olarak mühim bulduklarını doğrulamaktadır . 3

4 .  Levitra™ ne civarı etkilidir?
Bir muayenehane çalışmanın neticeleri Levitra™ ile iyileştirme edilen erkeklerin %87’sinin önce denemede oldukça başarılı penetrasyon  ( giriş )  sağladığını ve bundan sonraki denemelerde %83 oranında oldukça başarılı meydana geldiğini gösterdi . 4 MALES araştırmasında ED’si durumda olan erkeklerde ,  güvenilirliğin hem tek önce hem tek de takip eden değerlendirmelerde ED rehabilitasyonunun en mühim özelliği olarak görüldüğü meydana çıktı . 5

5 .  Levitra™ ne civarı sıkı tolere edilmektedir?
Levitra™’nın sıkı tolere edildiği muayenehane olarak gösterilmiştir .  Plasebo bir kontrollü muayenehane çalışmalarda ,  advers vakalar çoğunlukla geçiciydi ve kuvvet olarak hafif bir ortada derecedeydi .  Levitra™ amaçlı en sık sık deklarasyonlan advers vakalar baş ağrısı ,  yüzde ve boyunda kızarma ve rinitti .  Levitra™ nitrat grubu ilaçlar ve nitrik oksit donörleri  ( angina pectorisi ya da göğüs ağrısını iyileştirme ediyor kullanılan tek ilaç grubu )  meydan erkeklerde kontrendikedir .


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s